O nás

Potřebujete poradit - jsme tu pro vás!

Myšlenka se stává skutečností

Po politických změnách v bývalé ČSSR vznikla velká poptávka po nových technologiích a pracovních prostředcích, a to zejména v oblasti kancelářské techniky. Specializovaný trh s kancelářskými stroji neexistoval.

Naším cílem bylo vytvořit podnik, který by mohl tuto poptávku uspokojit, tedy nabízet kopírovací a faxové systémy v nejvyšší kvalitě za příznivé ceny a s vysoce kvalifikovanými službami zákazníkům. Na jaře 1993 se tak stalo. Zápisem firmy COPIA Liberec s.r.o. do obchodního rejstříku byl položen základní kámen úspěšného podniku.

26 let odborné a spolehlivé práce

V současné době pečujeme o zákazníky v 8 členném týmu zaměstnanců. V technickém oddělení jsou k dispozici 2 servisní technici, kteří jsou vyškoleni přímo u výrobce a absolvovali speciální školící programy.

Neustálé inovace v kancelářské technice vyžadují pravidelná a kvalifikovaná školení, která pořádáme společně s výrobci.Abychom mohli poskytovat efektivní a vysoce kvalifikovanou servisní činnost, jsou naši technici školeni v různých oblastech našeho sortimentu, jako např. v technice kopírovacích a tiskových systémů strojů, telekomunikační technice a v digitální technice. Rychlý přenos informací, mobilita a především výhodná poloha firmy COPIA umožňují rychlé a spolehlivé poskytování technických služeb zákazníkům.

COPIA Liberec, spol. s r.o.  je autorizovaným dealerem značek SHARP, Canon a Kyocera. Nabízíme také techniku jiných známých firem. Nabídka kopírovací a tiskové techniky se skládá z digitálních tiskových technologií, MyQ systému a multifunkčních přístrojů.Prodej kancelářské techniky jsme rozšířili i na pronájem či jednorázové zápůjčky na akce. Různá doplňková zařízení, jako např. počítadlo kopií, auditor a zařízení ke sledování nákladů na kopírování, taktéž rozšiřují možnosti nabízených výrobků.Naše služby zahrnují tři možnosti financování: koupě, pronájem a leasing. Dodávka zařízení zahrnuje dopravu až k samotnému zákazníkovi.

Při instalaci techniky je samozřejmostí, že naši pracovníci zákazníky podrobné zaškolí, aby se předcházelo zbytečnému přerušení činnosti systému a zařízení bylo tak stále 100% v provozu.
Dalšími aktivitami společnosti je prodej reklamních předmětů a reklamní činnost.

Více se dozvíte ZDE v odkazu